Monitoring

Možné využití monitorovacího systému: • Různé zdoje energie: solární, vodní, větrná, bioplynová a hybridní • Monitoring budov: vytápění, ventilace, klimatizace • Centrum spotřeby energie: pro řídící a regulační účely • Bezpečnost systému: elektronický zabezpečovací systém, kamerový systém • Efektivní plánování: porovnání skutečných hodnot s více referencemi.


Monitoring

Sledujte výrobu energií v reálném čase on-line. Alarmová hlášení v reálném čase eliminují výpadky na minimální dobu. Minimální výpadky zase eliminují Váš ušlý zisk. Zálohování a pohotový servis je samozřejmostí. Univerzálnost a kompletní přehled o produkci energií z různých zdrojů je naše přednost.


Univerzálnost

Universálnost je hlavní výhoda našeho systému. Monitoring lze přizpůsobit individuálním potřebám a různým komponentům.


Bioplyn

Bioplynové elektrárny umožňují nepřetržitý zdroj elektrické energie. Přestože nedochází k výrazným odchylkám skutečnosti od plánované výroby, i zde má monitoring své opodstatnění.


Solární elektrárny

Fotovoltaické elektrárny patří mezi nejčastěji monitorované zdroje.


Pohoda ...

Užívejte si pohodu, naši dispečeři pohlídají Vaši elektrárnu a v případě potřeby kontaktují servis.monitoring for energy

Vítejte na stránkách monitoringu!

Internetová stránka www.monitoring4energy.cz slouží ke zpřístupnění aktuálních informací o výrobě energií přes rozhraní webového prohlížeče Internet Explorer *).

Připravili jsme pro Vás dva referenční projekty, na které se můžete podívat po přihlášení do našeho systému. V případě dotazů, připomínek, návrhů na vylepšení, či zpracování nabídky na Vaši elektrárnu nebo energetický zdroj, neváhejte kontaktovat naše oddělení monitoringu na emailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

*) kamerový systém a grafy prozatím nepodporují jiné prohlížeče

 

pripojit elektrarnu


Copyright © 2018 Monitoring. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.

Design by monitoring4energy.com